سيستم رويت آنلاين صورتحساب مشترکين برق توزيع استان آذربايجان غربي،آذربايجان شرقي، توزيع تبريز، توزيع استان اردبيل و توزيع استان گيلان

به اطلاع مشترکین گرامی میرسد، از اول مهر ماه سال 1387 اطلاعات کلیه مشترکین شرکت توزیع آذربایجان شرقی و شرکت توزیع تبریز به سیستم جدید خدمات مشترکین منتقل شده است و با توجه به این تغییر برای مشترکین شماره اشتراک جدید اختصاص داده شده است.

چنانچه از مشترکین شرکت توزیع آذربایجان شرقی یا شرکت توزیع تبریز می باشید، شماره اشتراک جدید را  در قسمت مورد نظر وارد نموده و اطلاعات قبض خود را مشاهده بفرمایید .

شماره اشتراک:

 

 راهنمای استفاده از سیستم :

  • شماره اشتراک 8 رقمی یا شناسه قبض 13 رقمی خود را که روی صورت حسابهای برق درج و مشخص گردیده در Box خالی مقابل شماره اشتراک وارد و کلید Enter را فشار داده و یا بر روی کلمه اجرا در زیر Box با ماوس کلیک نمائید .

  • با اقدام فوق الذکر می توانید در جدول اول به مشخصات عمومی و پرونده انشعاب برق و در جدول دوم زیر جدول اول به مشخصات 8 دوره صورتحسابهای صادره و پرداختی ها و مانده بدهی و در در جدول سوم به آخرین صورتحساب خود دسترسی پیدا کنید .

  • در جدول دوم ( مشخصات 8 دوره صورتحسابها و پرداختی ها ) می توانید با کلیک کردن روی مبلغ پرداختی هر دوره اطلاعات و نحوه محاسبه صورتحساب دوره مورد نظر را ملاحظه نمائید .

  • اطلاعات مذکور فقط برای آگاهی مشترکین عزیز از آخرین وضعیت پرونده انشعاب و صورتحسابها و پرداختی ها و مانده بدهی می باشد . آخرین پرداختی شما حداکثر تا 10 روز از طریق بانک عامل وصول و به حساب شما منظور خواهد شد . چنانچه مغایرتی در صورتحسابها یا پرداختی ها و بدهی ملاحظه فرمودید ، اداره برق مربوطه را در جریان امور قرار دهید .

  • شرکت مشاورین انفورماتیک نیرو مفتخر است با ایجاد این سیستم وظیفه و رسالت اطلاع رسانی خود را نسبت به مشترکین به انجام رساند و از نکته نظرات اصلاحی مشترکین استقبال می نماید . اگر نظر تکمیلی در مورد سایت دارید به روابط عمومی شرکت مانیر اعلام فرمائید تا در توسعه و بهبود اطلاع رسانی اقدام گردد .